Bahar
Kampanyası

EVİNİZ GÖZLERİNİZE
DAHA ŞIK GÖRÜNECEK

Lake Kapı Serilerinde

BİR KAPI ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİREBİLİR

İşte LAKE KAPILARIN inanılmaz özellikleri

Temizliği Çok Kolay

TEMİZLİK Lake kapılar boya bazlı bileşenlerle üretildiğinden temizliğe gösterdiği direnci oldukça düşüktür. Deterjan, sabun ve diğer kimyasal temizlik ürünleri kullanılarak temizlenmez. Nemli bir bezle hafifçe müdahale ederek temizlenmelidir.
POPÜLER İsteğe göre farklı şekillere tasarlanabilen lake kapılar çeşitliliği oldukça fazladır. Farklı modellere ve göz zevkine hitap etmesi sebebiyle oldukça popülerdir.
TASARIM Güçlü duruşlara sahiptir. Tasarımı sınır tanımaz, istenilen şekilde üretimi mümkündür. Yüzeyi pürüzsüzdür.
KALİTE Lake Kapıların en büyük avantajı kalitesidir. Gelişen teknolojinin bir ürünüdür. Üretiminde en kaliteli materyaller kullanılır, 3 kat cilalanır, boyanır ve şekil verilir.

Sadeliği ön planda tutan bir kapı

GENİŞ KULLANIM ALANLARI Popüler kapılar kategorisine girdiğinden oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. evlerde, ofislerde, otellerde, lüks mekanlarda sıkça tercih edilmektedir.
İŞÇİLİK Mükemmel bir görüntüsü alanında ustalaşmış çalışanlar tarafından ortaya çıkmaktadır. Kesimi, zımparası, astarlanması, boyanması hayli uğraş ve işçiliği yüksek uygulamalardır.
DAYANIKLILIK Lake kapılar boya ve doğal malzemelerden işlenmesi sebebi ile diğer kapılara göre hassastır. Sert darbelere uğramadığı ve kötü kullanılmadığı takdirde uzun süre kullanıla bilinir.
DOĞALLIK Lake Kapılar doğal materyaller içerse de üzerinde doğal görünüm elde etmek için doku ve benzeri motifler bulundurmaz.
SES YALITIM Tamir ve onarımı el ile mümkün değildir. Lake kapıların montajını dahi alan kişinin kendisinin yapması dahi önerilmez. Mutlaka montaj ustasına bırakılması gerekir.
TAMİR ve ONARIM Melamin malzemesi sayesinde bu seriye ait kapılar uzun yıllar boyunca deformasyona uğramaz ve tamire ihtiyaç duymaz. Oldukça dayanıklıdır.

BÜTÇE DOSTU KAMPANYA

FİYAT Bahar kampanyasına özel
7000 TL yerine sadece
5896 TL

Kapıların, içlerinde yaşayan insanların mükemmel bir yansıması olduğuna inanıyoruz.

 

Kampanya Şartnamesi

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Adakapı Bahar Kampanyası 'na Montaj dahil değildir.
 • 01.03.2023 - 08.09.2023 tarihleri arasında sadece www.adakapi.com'da geçerlidir.
 • Yapılacak indirim oranları toplam alışveriş tutarına göre değişiklik gösterebilir.
 • Bu kampanya başka kampanyalar veya indirimler ile birleştirilemez.
 • Adakapı Bahar Kampanyası 'nı ön bildirim yapmadan İPTAL ETME ve / veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Satış işlemi gerçekleştikten sonra İPTAL EDİLEN ve/veya SATIN ALINMAKTAN VAZGEÇİLEN ÜRÜN ve/veya ÜRÜNLERİN geri ödemesi 30 gün içinde yapılacaktır.
 • Kampanya döneminden kaynaklanan yoğunluk nedeni ile, siparişiniz bir kaç gün/hafta gecikmeli olarak adresinize ulaşmasına neden olabilmektedir
 • Tüketici ürünü iade etmek istediğinde iade işlemi, Adakapının iade politikasına uygun olarak gerçekleştirilir.
 • Görsellerde kullanılan kapı kolu Adakapının tanıtım ürünüdür. Kampanyaya dahil değildir.
 • Ürün ve görseller arasında değişlik görülebilir.
 • Kampanya lojistik desteğinden faydalanmak için en az 7 adet ve üzeri kapı siparişi verilmesi gerekir. 7 adetten az olan kapı siparişlerinde lojistik ücreti müşteriye aittir.
Whatsapp