İç Kapı Modelleri ve Fiyatları

Kapılar evlerimizde farklı yaşam alanları oluşturmamızda, bizlere yardımcı olan en büyük materyallerdir. İç kapı modelleri sitemizden araştırdıktan sonra, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve özelleştirmek için, en beğendiğinizi sipariş edebilirsiniz. İç kapıların bir diğer bir bakışla misafirlerimizi karşılarken, odalarımızın başlangıç dekoru da olabilmektedir. Kaliteli tasarlanmış kapılar sayesinde, odalarınız ile tam uyum yakalayabilir, bu sayede en sanatçı ruhlu misafirinizi bile tatmin edebilirsiniz.

İç kapı fiyatları konusuna tam hâkim olmak için metnimizi okumanız yeterli. İç kapılarımızın kalitesi ve özel tasarımlarına karşın, fiyatlandırmalarımız her bütçeye uygun şekilde düzenlenmiştir. Evinizin odalarını birbirinden ayıran, farklı yaşam alanlarınıza girişi sembolize eden en güzel kapıları, web sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

İç Kapı Modelleri

Evimizin içerisinde yer alan kapıların üretiminde kullanılan malzemeler genellikle, ahşap, lake, membran, MDF, PVC gibi malzemelerden yapılmaktadır. İç mekân kapı modelleri tüm bu ürünlere bağlı olarak farklı özellikler gösterebilmektedirler. Hangi malzemenin kullanıldığına bakarak, kapının ağırlığı, kalitesi ve dayanıklılığı ölçülebilir. Bizler sizlere en uygun kapı modellerini sizler için tasarlayarak, her bütçeye uygun en kaliteli kapı modellerini sizlere sunuyoruz.

Ev içerisinde yer alacak kapılarınız tamamen sizlerin zevkine ve isteğine göre belirlenmelidir. Dilerseniz lake kapı, dilerseniz de farklı tür ve modele sahip bir kapı tercihi yapmak için, web sitemizde bulunan geniş yelpazeli ürün çeşitliliğimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Sitemizde bulunan iç kapı modellerini merak mı ediyorsunuz? İşte sitemizde bulunan iç kapı modellerimiz ve onlar hakkında bilgiler;

  • Salon Kapısı: Salon kapılarımız hepimizin bildiği üzere, evin yetişkinlerinin özel bir sohbet yaptığında veya misafir ağırladığında, salonu diğer odalardan ayırmaya yarayan kapı modelleridir. Salon kapısı modelleri özellikle misafirlerinizin ilk dikkat edeceği modeller olup, şık tasarıma sahip olması, evinize misafirlerinizin nazarında güzellik katacaktır.

 

  • Oturma Odası Kapısı: Evlerimizde akşam bolca vakit geçirilen, televizyon ve benzeri birçok sesin ve kahkahanın olduğu oturma odalarımızın kapısı modelleri arasında, diğer odalarımızda da olduğu gibi ses yalıtım özelliğine sahip kapı modellerimiz mevcuttur.

 

  • Mutfak Kapısı: Mutfaklar ev hanesinin karnını doyuran, güzel sofralarda buluşturan yerlerdir. Yemek yaparken kokunun dışarı çıkmaması için mutfak kapısı tercihini bizlerin ürünleri arasından, özenle seçerek yapabilirsiniz.

 

  • Yatak Odası Kapısı: Yatak odasında ses yalıtımlı ve camsız kapı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Şık ve sizlerin mahremi olduğunu belli eden tasarımlarımız ile birlikte yatak odası kapısı tercihlerinizde de bizi seçmeniz, sizleri oldukça memnun edecektir.

 

  • Camlı İç Kapı: Tamamen mat veya tamamen saydam olacak şekilde, dilediğiniz camlı kapılara sitemizden ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Camlı iç kapı modellerimiz arasında, her zevke ve her bütçeye uygun model bulunmaktadır.

 

  • Lake Kapı: Kaliteyi severler için, özel tasarıma sahip bu kapı türlerine de, en uygun ve en kaliteli biçimde, web sitemizin alışveriş bölümünden sipariş edebilirsiniz. Lake kapı modelleri arasından en beğendiğinizi seçerek, kolayca sipariş verme olanağınız vardır.

 

  • Sanatsal İç Kapı: Tablo, mimari ve doğal modellere yakın tasarımlarıyla, sanatın ve sanatçıların seveceği türden kapıları web sitemizde bulabilirsiniz. Sanatsal iç kapı modellerinde, uygun fiyat ve yüksek kalitenin adresinden alışveriş yapma ayrıcalığını sizlere sunuyoruz.

 

2022 İç Kapı Modelleri

21. yüzyılın ilk çeyreğinin bitimine yaklaşırken, bizler ile beraber zevklerimiz de geçmiş dönemlere göre oldukça değişti. Eski kapılar gözümüze olduklarından daha eski gelmeye başladılar. İç kapı modelleri 2022 yılına yakışır dizaynları ve özel yapım kapıları bulmak için, sitemizde biraz gezinmeniz yeterli. Herkesin zevkine hitap edeceği, en azından bir tane kapı bulacağını düşündüğümüz web sitemizi sizler için, 2022 yılına yakışır biçimde hazırladık.

İç Kapı Fiyatları

İç kapıların fiyatlandırması konusu birkaç etken dâhilinde belirlenmektedir. Bu etkenler arasında, kapının yapımında kullanılan malzemeden, işçiliğe kadar pek çok unsu bulunur. İç kapı fiyatları sizler ve sevdikleriniz için, maddi olarak en uygun olacak biçimde sitemizde belirtilmektedir.

Web sitemizde ki kapı modellerimizin, her birini ayrı ayrı inceleyebilir ve arasından sizlere en çok hitap eden modelleri, hızlı sipariş yöntemi ile sipariş edebilirsiniz.

İç Kapı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İç kapılarımızın ücretlendirmesini belirlerken, kapı sektörünün çok üzerindeki kaliteyi, sektörün ortalama fiyatlarına göre ayarlamaya karar kıldık. Ev iç kapı fiyatları nasıl belirlenir? Sorusu için cevap, ürün kalitesi, kullanım kolaylığı ve sağlamlık etkenlerinden oluşmaktadır.

Kapılarımızın fiyatı, 500 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik göstermekte olup, her bütçeye uygun kapı modelimiz bulunmaktadır.

Ada Sanatsal İç Kapılar

Şık tasarım, sade tasarım veya doğadan ilham alınarak hazırlanmış tasarımlarıyla, Ada Kapı sizler için en uygun modeli bulabileceğiniz bir kapı satış firmasıdır. Ada sanatsal iç kapılar sayesinde evinize şıklık ve zarafeti doğrudan sokabilirsiniz.

İletişim ve güvenli alışveriş için, web sitemizden kapı modellerine veya telefon numaramıza bakabilirsiniz.

Whatsapp