Bahar
Kampanyası

EVİNİZ GÖZLERİNİZE
DAHA ŞIK GÖRÜNECEK

Melamin Serisinden 2154-BC " basamak "

BİR KAPI ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİREBİLİR

İşte 2154-BM'nin inanılmaz özellikleri

Temizliği Çok Kolay

TEMİZLİK Melamin kapıların temizliği yapılırken bir çok kimyasal işlemden geçmesi sebebiyle su, sabun, ısı veya kimyasal gibi farklı iç kapı modellerini deforme edecek maddeler bu kapıları etkilememektedir.
POPÜLER Sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde popülerdir. Doğal görünümü, kolay temizliği, tercih edilmesinde rol oynar.
TASARIM Güçlü duruşlara sahiptir. Tasarımı sadedir, Dokuludur
KALİTE Gelişen teknolojinin bir ürünüdür. Üretiminde en kaliteli materyaller kullanılır, Sıkı yapısı sayesinde kaliteden ödün vermez.

Sadeliği ön planda tutan bir kapı

GENİŞ KULLANIM ALANLARI Melamin kapılar oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahip. Bu kapı modelleri sadece evlerde değil, ofislerde, otellerde veya hastanelerde de sıkça tercih edilmektedir.
İŞÇİLİK Melamin kapılar üretilirken bir çok işlemden geçer bu sebeple el işçiliği de oldukça fazla kullanılmaktadır. Ağaç deseninin çıkarılıp kapıya eklenmesi oldukça uzun ve zahmetli bir işlemdir. Sonucunda mükemmel bir görüntüsü olur.
DAYANIKLILIK Melamin Kapılar çizilme ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. Neme ve suya karşı dayanıklı kapılardandır. Yapısı kolay kolay bozulmaz ve suyla temas ettiğinde herhangi bir kabarma veya deformasyona uğramaz. Bu sebeple banyo kapılarında da rahatlıkla tercih edilebilir.
DOĞALLIK Lake Kapılar doğal materyaller içerse de üzerinde doğal görünüm elde etmek için doku ve benzeri motifler bulundurmaz.
SES YALITIM Yapımında birçok işlemden geçmenin bir avantajı olarak ses yalıtımına sahiptir.
TAMİR ve ONARIM Melamin malzemesi sayesinde bu seriye ait kapılar uzun yıllar boyunca deformasyona uğramaz ve tamire ihtiyaç duymaz. Oldukça dayanıklıdır.

BÜTÇE DOSTU KAMPANYA

FİYAT Bahar kampanyasına özel
5782 TL yerine sadece
5203,80 TL

Kapıların, içlerinde yaşayan insanların mükemmel bir yansıması olduğuna inanıyoruz.

“Huzura açılan kapı” diyen insanların hikayelerinden ilham aldık

Kampanya Şartnamesi

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Adakapı Bahar Kampanyası 'na Montaj dahil değildir.
 • 20.07.2022 - 20.08.2022 tarihleri arasında sadece www.adakapi.com'da geçerlidir.
 • Kampanya boyunca 3200TL'den 2.499TL'ye varan indirimler uygulanacaktır.
 • Yapılacak indirim oranları toplam alışveriş tutarına göre değişiklik gösterebilir.
 • Bu kampanya başka kampanyalar veya indirimler ile birleştirilemez.
 • Adakapı Bahar Kampanyası 'nı ön bildirim yapmadan İPTAL ETME ve / veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Satış işlemi gerçekleştikten sonra İPTAL EDİLEN ve/veya SATIN ALINMAKTAN VAZGEÇİLEN ÜRÜN ve/veya ÜRÜNLERİN geri ödemesi 30 gün içinde yapılacaktır.
 • Kampanya döneminden kaynaklanan yoğunluk nedeni ile, siparişiniz bir kaç gün/hafta gecikmeli olarak adresinize ulaşmasına neden olabilmektedir
 • Tüketici ürünü iade etmek istediğinde iade işlemi, Adakapının iade politikasına uygun olarak gerçekleştirilir.
 • Görsellerde kullanılan kapı kolu Adakapının tanıtım ürünüdür. Kampanyaya dahil değildir.
 • Ürün ve görseller arasında değişlik görülebilir.
 • Kampanya lojistik desteğinden faydalanmak için en az 7 adet ve üzeri kapı siparişi verilmesi gerekir. 7 adetten az olan kapı siparişlerinde lojistik ücreti müşteriye aittir.
Whatsapp